ENRU UA
Skype: Ezra-A
Viber: +380634619701
+380984281226
+380992095317
e-mail: office@ezra-a.com.ua

Наша основна мета полягає в забезпеченні судновласників / офшорних компаній повністю укомплектованою кваліфікованою та високоефективною командою, виконавцями, орієнтованими на виконання економічно ефективних дій. Для досягнення цієї мети у нас є добре навчений бортовий екіпаж, кваліфікований згідно Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти, а також досвідчений і високопрофесійний персонал на березі.

Відбір командного і рядового складу відбувається на підставі рівня їх компетенції, досвіду, доброго здоров'я і рекомендацій. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень. Згідно нашій політиці і за допомогою спеціальної системи оцінювання, до роботи залучається тільки склад, сертифікований згідно з кваліфікаційними вимогами ПДМНВ - 78/95. Всі кандидати проходять співбесіди з досвідченими суперінтендантами. Ми гарантуємо, наші клієнти отримають найкращих кандидатів із знанням міжнародних стандартів роботи в морській індустрії.

Ми готові запропонувати судновласникам більше 20 000 офіцерів і рядових моряків для роботи на різних типах суден, у тому числі, Heavy Lifts, Oil Tankers (до Suezmam і VLCC), Bulk Carriers (до Cape Size і більше), Container ships (місткістю до 13100 TEU), Dry Cargo, Project Cargo, Ro-Ro, Lo-Ro.

Разом із крюінгом, ми надаємо послуги з:

- Організації будь-яких видів посадки / висадки і всіх взаємопов'язаних питань, в тому числі, вирішення питань щодо договірних відносин, медичного огляду та отримання будь-якого типу віз через акредитовані посольства.

- Індивідуального бюджетування і контроля витрат.

- Бронюванню / купівлі автобусних / залізничних / авіаквитків в будь-які напрямки по всьому світу.

Ми надаємо нашим клієнтам постійну підтримку 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Професіоналізм, надійність та пунктуальність - гарантія нашого довгострокового співробітництва.

Про компаніюПРО КОМПАНІЮ
НовиниНОВИНИ
Біржова інформаціяБІРЖОВА
ІНФОРМАЦІЯ

Зворотній зв'язок


Ім'я
E-mail
Тема
Текст повідомлення

Вантажоперевезення по Україні та світу